Infidelitate: cum aflam daca partenerul ne insala?

La agentia Hydra, echipa noastra de detectivi particulari pastreaza 100% confidentialitea atat in timpul investigatiei cat si ulterior . Sa afli de infidelitatea partenerului poate fi, pentru multi dintre noi, o lovitura devastatoare. Totusi este mai bine sa cunosti adevarul si sa iei masuri decat sa traiesti in ignoranta. Cu atatea posibilitati oferite de tehnologia avansata din aceasta lume moderna, cum poti sti cu certitudine daca partenerul este infidel?

Angajarea unui detectiv particular este, de obicei, cea mai simpla si eficienta metoda. Acesta va poate poate alunga indoielile si va ghideaza pasii pentru a afla in mod legal informatiile ce va intereseaza.

In calitate de detectivi privati la agentia Hidra, investigatiile conjugale si familiale sunt unele dintre serviciile pe care le oferim in mod frecvent. Cele mai des intalnite intrebari sunt cele legate de infidelitate si adulter. Discutati cu unul dintre detectivii nostri pentru a afla mai multe detalii despre modalitatile de a rezolva astfel de cazuri. Sfaturile noastre sunt gratuite.

Sunt cateva semne pe care ar trebui sa le urmariti inainte de a ne contacta. Echipa noastra a selectat o serie de elemente, mai des intalnite, rezultate in urma analizelor sutelor de cazuri solutionate.

Cele mai frecvente indicii de infidelitate sunt:

 • parolarea telefonului, a computerului si a conturile de retele sociale
 • schimbarea brusca a modului de ingrijire personala
 • modificari bruste de dispoziti si comportament
 • contactul fizic mult mai rar sau absent
 • lungirea programului de lucru sau gasirea de diverse activitati ce permit absenta de acasa

Semne ca sotul este infidel

 • apare brusc un alt telefon
 • telefonul setat pe silentios
 • tonuri de apel diferite de la o persoana la alta
 • interes brusc in ceea ce priveste ingrijirea personala
 • secretos, interes crescut de a-si proteja telefonul mobil
 • distant, contact fizic mult mai rar
 • schimbare obiceiuri sexuale
 • iesiri noaptea cu “prietenii”
 • dusuri tarzii
 • interes brusc in utilizarea masinii de spalat
 • lucru la ore tarzii fara motiv
 • schimbarea mirosului
 • postarile pe retelele de socialiare
 • stergerea mesajelor
 • schimbarea parolelor
 • au bani mai putini decat de obicei
 • schimbarea PIN-urilor la conturile bancare
 • stergere istoric din browser
 • simtiti ca ceva este schimbat, mai mult sau mai putin

Semne ca sotia este infidela

 • telefon blocat
 • schimbarea comportamentului
 • modificari ale costurilor facturilor telefonice
 • dorinta de a slabi sau de a frecventa o sala de fitness
 • schimbarea gusturilor muzicale
 • raspunsuri vagi, de genul “nu imi amintesc prea bine…”
 • dorinta de intimitate
 • distanta mare intre actele sexuale
 • nu va lasa sa vedeti facturile
 • tendinta de a povesti mult despre o persoana de sex opus de la serviciu
 • atentie la alegerea lenjeriei intime
 • va spune ca sunteti nebun si ca suspiciunile nu au sens
 • nu observa eforturile pe care le faceti pentru ea sau familie
 • anumite imagini in postari

Desigur, aceasta nu este o lista completa. Sunt semnele frecvente pe care le-am observat in investigatiile private din ultimii ani.

Daca ai suspiciuni ca partenerul are o aventura si ai nevoie de ajutor, detectivii Hidra ofera servicii profesionale si discrete. Contactati-ne cu incredere si discutati pe larg cu unul dintre detectivii nostri.